Партнери компанії

Інвестиційно-консалтинговий портал «InVenture» покликаний сприяти зростанню ділової активності в Україну за рахунок просування перспективних інвестиційних проектів, надання оперативної аналітичної інформації інвестиційної тематики, сприяння у пошуку інвестиційних ресурсів, всебічної підтримки здійснення взаємовигідних інвестиційних угод.

Inventure

European Capital Management є одним з лідерів серед українських інвестиційно-банківських консалтингових компаній. Компанія надає своїм клієнтам високопрофесійні послуги у сфері корпоративних фінансів і займається залученням фінансування, з використанням широкого діапазону інструментів, як для корпоративних клієнтів, так і для приватних осіб.

ECM

Енергозберігаючі технології, альтернативні джерела енергії. Огляди, статті, консультації, тематичний моніторинг.

blogpost

Інвестиційна група "ІНЕКО" проводить оптимізацію і диверсифікацію інвестиційного проекту, використання потенціалу активів для створення доданої вартості об'єктів, підвищення загальної капіталізації портфеля і окремих його об'єктів. До складу Компанії входить структурний підрозділ, що управляє бізнес - інкубатором, основною метою якого є пошук перспективних ідей і розробок для спільного інвестування у венчурні проекти на ранніх стадіях розвитку бізнесу.

ineco firm

ТК СЕРВІСТЕХ динамічно розвивається, пріоритетними напрямками діяльності якої є: промислове очищення, миття та антикорозійний захист конструкцій і споруд, електрохімічний захист (ЕХЗ) і комплексне технічне обстеження (КТО) систем ЕХЗ, будівництво, капітальний ремонт та реконструкція промислових об'єктів, монтаж технологічного обладнання.

serviceteaНВАО «Агропрод» - соєва фабрика, виробник 16 видів соєвих продуктів. Завдяки своїм корисним якостям і доступним цінам соєві продукти стали невід'ємною частиною в раціоні харчування населення України, а також використовуються у виробництві багатьма харчовими підприємствами України.
agroprodАгровіта виробляє премікси, концентрати та комбікорми для всіх видів тварин, надає консалтингові послуги в тваринництві.

 agrovita