Оформлення та реєстрація права власності в Києві

Державна реєстрація нерухомості

Для того, щоб володіти та розпоряджатися певним об'єктом нерухомості, після оформлення технічного паспорта в БТІ, введення об'єкта в експлуатацію, Вам необхідно також зареєструвати право власності на нерухомість в державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Останні зміни в законодавстві, які вступили в дію в новому 2016 істотно розширили коло суб'єктів, що мають право здійснювати реєстрацію прав. Наша компанія, працюючи в партнерстві з приватними нотаріусами, допоможе Вам оперативно і за помірну плату зареєструвати права на Вашу нерухомість.

Ця процедура обов'язково необхідна для наступних купівлі-продажу, даруванні, обміні та інших угод, пов'язаних з Вашою нерухомістю.

Фахівці компанію ТОВ «РІКК» допоможуть Вам при підготовці документів на оформлення землі, квартири, нерухомості, а також з реєстрацією прав власності на дані та ін. об'єкти. Ви також можете звернутися до нас, якщо Вас цікавить захист прав власника.

Необхідні документи для реєстрації прав на нерухомість:

• декларація ДАБІ д2;
• розпорядження місцевого органу влади про присвоєння поштової адреси;
• оригінал і копії паспорта та ідентифікаційного коду всіх власників майна;
• нотаріально завірене доручення на надання інтересів для оформлення права власності в УГР.

Оформлення права власності та державна реєстрація нерухомості за допомогою компанії «Регіональна інвестиційно-консалтингова компанія» - заощадить Ваш час і оптимізує грошові витрати.

Щоб дізнатися, скільки коштує реєстрація квартири в БТІ та реєстрація будинку в БТІ, Ви можете просто зателефонувавши за телефоном: (044) 39-39-280 або зв'яжіться он-лайн через сайт з нашим фахівцем.

Скачать прайс-лист