Оформлення будівництва

Дозвіл на будівництво

Згідно законодавства України, будівництво будь-якого типу об'єктів нерухомості, проведення ремонтних робіт, реконструкція, реставрація або перепланування повинні здійснюватися тільки при наявності відповідного дозволу: Декларації ДАБІ і / або Будівельного паспорта.

Декларація ДАБІ

Декларація ДАБІ має два етапи дозвільної документації (Д1 Д2 ДАБІ):

1) декларація (повідомлення) про початок будівельних робіт (дозволяє виконувати підготовчі і будівельні роботи на об'єктах I-III категорії складності, підключати будинок до інженерних мереж і споруд);

Уведомление 1 Уведомление 2

Приклад "Деклараціі Д1"

2) декларація про готовність об'єкта до експлуатації (дає право використовувати за призначенням закінчені об'єкти будівництва I-III категорій складності і об'єкти, які були побудовані на підставі будівельного паспорта. Введення в експлуатацію ДАБІ об'єктів IV-V категорій складності відбувається на підставі акта готовності об'єкта до експлуатації ).

Декларация 1 Декларация 2

Приклад "Декларації Д2"

Будівельний паспорт

Будівельний паспорт - документ, який надає забудовнику право виконувати будівельні роботи об'єктів нерухомості I-III категорії складності (присадибних, садових і дачних будинків не вище 2-х поверхів, площею до 300 кв.м., а також - господарських будівель, елементів благоустрою та озеленення). У ньому є як текстові, так і графічні матеріали.

Строительный_паспорт

Приклад "Будівельного паспорту"

Необхідний пакет документів для отримання будпаспорта підготують і подадуть на оформлення наші фахівці. Вартість і терміни отримання вищезазначених документів залежать від виду, типу складності будівлі та ін. чинників. Тому всі випадки розглядаються в індивідуальному порядку.

Фахівці компанії «РІКК» допоможуть Вам з оформленням повного пакету документів, необхідних для отримання дозволу, а також можуть супроводжувати всі етапи будівництва аж до здачі будинку в експлуатацію.

Введення будинку в експлуатацію

При введенні об'єкта в експлуатацію, власник має повне право розпоряджатися ним, включаючи укладення договорів з комунальними службами на підключення будова до газо-, водо-, теплопостачання та ін.

Отримання права власності на нерухомість можливо тільки після отримання документів по введенню її в експлуатацію.

Також окрему увагу хотілося б приділити питанню по узаконенню самобудів.

Самовільно збудована нерухомість - будова, чиє будівництво проводилось без законних підстав. Іншими словами, у Вас відсутні документи, що підтверджують на неї право власності.

Нове будівництво

Хочете узаконити будинок і оформити право власності - Тоді Вам необхідно обов'язково оформити таку будову юридично і зареєструвати її згідно з усіма нормами законодавства України.

До цього моменту майно буде вважатися юридично не існуючим, і Ви не будете мати прав повноцінно ним розпоряджатися.

Залишилися питання про те, як узаконити самобуд або перепланування - Наші фахівці завжди готові надати Вам докладну інформацію за телефоном: (044) 39-39-280 або зв'яжіться он-лайн через сайт з нашим фахівцем.

Ціни в компанії залежать від необхідних Вам послуг, об'єкта нерухомості, терміновості питання, і обговорюються в індивідуальному порядку.

Скачать прайс-лист