Аналітичний супровід інвестиційних проектів

ТОВ «Регіональна інвестиційно-консалтингова компанія» пропонує послуги по аналітичному супроводу проектів у період фінансування та реалізації.

Ми допоможемо Вам пройти кредитний комітет у Банку, підготуємо всі необхідні документи і виконаємо процедури згідно заявленим вимогам.

У разі, якщо група проектів реалізується однією Корпорацією, ми готові розробити систему відбору і рейтингування інвестиційних проектів, яка буде відповідати критеріям Власника. Проектний аналіз слід розглядати як динамічний процес, який проходить у двох площинах - часовій і предметній. У часовій площині проводяться роботи, що забезпечують процес розвитку проекту, починаючи від виникнення бізнес-ідеї і до завершення проекту. У предметній площині ведеться аналіз і розробка проекту в різних смислових аспектах. Сполучною ланкою між цими площинами є мета проекту, реально доступні ресурси та організаційні заходи.

Постановка системи аналізу вхідних інвестиційних проектів в Корпорації, по суті, це розробка методики оцінки бізнес-ідей та документації, впровадження методики в систему бізнес-процесів організації.

На етапі реалізації проекту ТОВ «РІКК» проводить бюджетування проекту в MS Excel, відстежування термінів реалізації проекту за допомогою MS Project, консалтинг та надає допомогу в реалізації проекту в режимі реального часу.

Скачати прайс-лист